Webmaster

praca it: etat dla INFOR PL S.A. / Warszawa

Tagi: Webmaster Webdesigner php C#

INFOR PL S.A., czołowy w kraju dostawca informacji profesjonalnej prawno–gospodarczej, wydawca m.in. największego dziennika gospodarczego Dziennik Gazeta Prawna, produktów elektronicznych z serii INFORLEX, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje profesjonalisty/tki na stanowisko:

WEBMASTER
Warszawa
nr ref.: IN.Webmaster.0213

Zadaniem wybranej osoby będzie zapewnienie bieżącego utrzymania i rozwój serwisów internetowych Grupy INFOR PL.
Oczekujemy:
• wykształcenia wyższego informatycznego lub w trakcie studiów
• 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
• bardzo dobrej, praktycznej znajomości XHTML + CSS
• doskonałej znajomości JavaScript oraz jQuery
• swobody w obsłudze Adobe Photoshop
• znajomości relacyjnych baz danych i PHP
• samodzielności w realizacji zadań z otwartością na dalsze doskonalenie warsztatu
• posługiwania się językiem angielskim na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej
• podstawowych umiejętności „konsolowych” w systemie Linux
• znajomości problematyki kompatybilności przeglądarek
• doświadczenia w pracy z systemami kontroli wersji
• umiejętności pracy w zespole
Oferujemy:
• dobre warunki pracy i możliwość rozwoju zawodowego
• jasno postawione zadania
• sympatycznych współpracowników i miłą atmosferę
• dogodną lokalizację pracy z bezpłatnym parkingiem podziemnym.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-05
Wyświetlona: 5679 razy