Programista .Net

praca it: etat dla Cyclad / Łódź

Tagi: Programista

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie dla naszego klienta, lidera w tworzeniu oprogramowania dla banków inwestycyjnych oraz instytucji finansowych, poszukujemy osoby na stanowisko Programisty .NET w Łodzi.

Opis stanowiska:
• Projektowanie i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta według metodologii SCRUM
• Testowanie jednostkowe
• Sporządzanie dokumentacji wykonanej pracy

Wymagania:
• Doświadczenie w środowisku .NET 3.5/4.0 (Visual Studio 2008/2010)
• Znajomość zasad projektowania obiektowego i notacji UML
• Umiejętność testowania jednostkowego (NUnit)
• Znajomość języka C# i XML
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Inspirujące miejsce do pracy w międzynarodowym otoczeniu
• Szkolenia z zakresu bankowości inwestycyjnej i rynków kapitałowych
• Duże możliwości rozwoju
• Udział w międzynarodowych projektach informatycznych
• Bibliotekę specjalistyczną
• Pakiet Benefit Multisport
• Prywatną opiekę medyczną
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-04
Wyświetlona: 4963 razy