Programista /Developer C# , .Net

praca it: etat dla Jobfinder / Wrocław

Tagi: C # NET Framework 2 0/3 5 T-SQL

Nasz Klient to wiodący europejski dostawca mobilności, gospodarki magazynowej i rozwiązań logistycznych.. Pomaga klientom w ponad 30 krajach na całym świecie .
Do zespołu w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko:

Nr Ref: WAK13SDMCL
Opis stanowiska:

• Wytwarzanie rozwiązań wykorzystujących platformę mobilną aplikacji korporacyjnych (MEAP);
• Analiza wymagań klienta i wyjaśnienie nieścisłości;
• Implementacja rozwiązań zgodnie z zasadami inżynierii oprogramowania;
• Szacowanie kosztów i wysiłku opracowania zadań i projektów;
• Kontakt z klientem;

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne;
• Minimum 3 letnie doświadczenie w projektowaniu;
• Tworzenie rozwiązań oprogramowania na platformie Microsoft. NET Framework, (aplikacje desktopowe);
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych z wykorzystaniem. NET Compact Framework, MS SQL Server;
• Znajomość języka oprogramowania C #,. NET Framework 2.0/3.5, T-SQL;
• Znajomość SQL Server 2005/2008, SQL Server Compact;
• Praktyczne doświadczenie w tworzeniu J2EE , Object Oriente;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w wiodącej międzynarodowej firmie informatycznych rozwiązań i usług;
• Udział w największych i najbardziej zaawansowanych projektach technicznych;
• Stałe podwyższanie swoich umiejętności i kompetencji;
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-29
Wyświetlona: 4738 razy