C++ QT Developer

praca it: etat dla Cyclad / Sophia Antipolis, Francja

Tagi: C++ QT Linux

C++ QT Core Developer
Sophia Antipolis (Francja)

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.
Aktualnie, dla naszego klienta – światowego lidera w dziedzinie zintegrowanych rozwiązań komunikacyjnych dla międzynarodowych korporacji, szukamy kandydata na stanowisko C++ Developer.

Opis stanowiska:
• Uczestnictwo w projektach biznesowych prowadzonych dla klienta
• Analiza potrzeb i proponowanych rozwiązań
• Rozwój oprogramowania i aplikacji w C++
• Tworzenie nowych funkcjonalności oraz naprawa wykrytych błędów

Wymagania:
• Wykształcenie licencjackie lub inżynierskie w kierunku Informatyka (lub pokrewnym)
• Doświadczenie w pracy w środowiskach C++ oraz QT Core Linux
• Doświadczenie w rozwoju oprogramowania
• Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (język francuski będzie dodatkowym atutem)
• Gotowość wyjazdu do Francji
• Otwartość i chęć podejmowania nowych wyzwań

Oferujemy:
• Pracę w atrakcyjnym regionie południowej Francji (Lazurowe Wybrzeże)
• Pełne wyzwań projekty w dynamicznym międzynarodowym zespole
• Szerokie możliwości rozwoju
• Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z grupą profesjonalistów pracujących w firmie consultingowej o globalnym zasięgu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-27
Wyświetlona: 3547 razy