Network Voice Engineer

praca it: etat dla Cyclad / Bydgoszcz

Tagi: Network Linux Voice Cisco

Bydgoszcz

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie, dla naszego klienta – międzynarodowej firmy specjalizującej się w dostarczaniu usług informatycznych, szukamy kandydata na stanowisko Network Voice Engineer.

Opis stanowiska:
• Kompleksowe wsparcie techniczne infrastruktury sieciowej oraz systemów komunikacji
• Wykonywanie zaawansowanej diagnostyki błędów
• Zarządzanie rozwojem i jakością usług
• Aktywne uczestnictwo w projektach firmy
• Projektowanie oraz wdrażanie systemów bezpieczeństwa sieci

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość technologii Voice oraz systemów Cisco
• Znajomość protokołów SIP, H323, SCCP
• Umiejętność przygotowywania dokumentacji technicznej
• Zdolności analityczne oraz chęć do rozwiązywania złożonych problemów
• Gotowość do wyjazdów służbowych za granicę
• Dobra znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego

Mile widziane:
CCNA Voice, CVoice, CIPT, CCNP Voice, CCIE
• Cisco Unified Communication Manager
• Cisco voice gateways/gatekeepers
• Cisco Call Manager Express and Cisco Unity
• Asterisk, Avaya
• Call Center system ( UCCX, Genesys, Avaya)
• Linux/Unix foundation

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Praca w międzynarodowym środowisku
• Pakiet relokacyjny dla kandydatów spoza Bydgoszczy
• Dostęp do ciekawych szkoleń i profesjonalnych programów rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-27
Wyświetlona: 8697 razy