Projektant / Programista Java

praca it: etat dla SMT Software S.A. / Wrocław

Tagi: JEE SQL OOD TDD CVS SVN Mercurial Git OSGi JPA JMS SOA

SMT Software S.A. to innowacyjny software house działający na rynku od 2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 350 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy, doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: PRG/JAVA/WRO/0313/SC
Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
• Dobranie systemu JTA i wydajnego sposobu jego użycia
• Zaprojektowanie architektury wielomodułowej aplikacji OSGi
• Zlikwidowanie przyczyny zblokowania się wątków w aplikacji
• Implementacja systemu monitoringu serwerów produkcyjnych przez protokół JMX
• Wprowadzenie technologii JPA wraz z przykładami dobrych praktyk
• Implementacja rozsyłania zdarzeń w wieloserwerowym środowisku z użyciem JMS
• Integracja usług sieciowych z użyciem Apache Synapse

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Bardzo dobra znajomość JEE
• Bardzo dobra znajomość SQL i zagadnień dotyczących pracy z bazą danych
• Umiejętność praktycznego stosowania OOD, TDD
• Praktyczne doświadczenie we współpracy z systemami kontroli wersji (CVS, SVN, Mercurial, Git)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowe atuty:
• Doświadczenie w użyciu wiodących technologii, standardów i frameworków: OSGi, JPA, JMS, SOA

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Pakiet szkoleń i benefitów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-26
Wyświetlona: 5010 razy