Grafik (UX)

praca it: etat dla Transition Technologies / Łódź

Tagi: grafik ux

Jesteśmy firmą o całkowicie polskim kapitale, jednym z największych w kraju producentem i integratorem oprogramowania. Swoje produkty i usługi kierujemy głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie. Zatrudniamy przeszło 430 osób w pięciu oddziałach- w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Ostrowie Wielkopolskim i Białymstoku. Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, którzy profesjonalnie podchodzą do wykonywanych zadań, chętnie podnoszą swoje kwalifikacje i potrafią współpracować w zespole.
Dołącz do nas jako:

Grafik (UX)
Miejsce pracy: Łódź
Nr.ref: Grafik (UX)/Łódź

Wymagania:
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych od etapu szkieletów (wireframes, mockups) do wdrażania GUI
• Silne zorientowanie na projektowanie interfejsu użytkownika i interakcji.
• Bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop i Illustrator CS5-6
• Doświadczenie w pracy z narzędziami typu Balsamiq Mockups, Axure XP
• Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
• Umiejętność bezpośredniej pracy z klientem

Mile widziane:
• znajomość HTML 5 / CSS 3
• doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych
• Komunikatywność, poczucie humoru i umiejętność współpracy w grupie
Zakres obowiązków:
• Tworzenie interfejsów graficznych użytkownika dla aplikacji webowych, desktopowych i mobilnych z naciskiem na spójną wizualną prezentację, funkcjonalność i ergonomię.
• Zrozumienie i tłumaczenie opinii użytkowników i wymagań biznesowych na rozwiązania projektowe
• Tworzenie materiałów firmowych dokumentujących oraz reklamujących tworzone aplikacje
• Dbanie o spójność graficzną aplikacji oraz nadzorowanie wdrożeń elementów graficznych przez programistów
Oferujemy:
• Luźną atmosferę pracy w zespole ludzi z poczuciem humoru
• Brak dress code’u, brak open space’u
• Karty Benefit Multisport, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, słodkie piątki
• Elastyczne godziny pracy
• System szkoleń
• Kursy językowe w biurze

CV wraz z załączonym portfolio (lub linkiem) prosimy przesyłać mailem na adres: praca@tt.com.pl z dopiskiem Grafik(UX)/Łódź w tytule maila.

Prosimy o dołączenie do CV następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Transition Technologies S.A., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz.926 ze zm.).”

Odpowiedź na niniejszą ofertę jest rozumiana jako wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata na potrzeby rekrutacji o nr ref. Grafik/Warszawa oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Transition Technologies S.A. Kandydaci, którzy nie wyrażają zgody na zapisanie ich danych w bazie rekrutacyjnej Transition Technologies S.A. są proszeni o umieszczenie takiej informacji w swojej aplikacji.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-25
Wyświetlona: 6109 razy