Administrator ds. IT

praca it: etat dla Transition Technologies / Łódź

Tagi: administator it

Łódź

Zakres obowiązków:
• Nadzór oraz koordynacją zadań związanych ze wsparciem technicznym pracowników firmy;
• Utrzymanie i rozwój infrastruktury IT oddziału
• Wdrażanie nowych rozwiązań i technologii w skali całej firmy
• Współpraca z trzecią linią wsparcia
• Instalacja oraz konfiguracja sprzętu i oprogramowania

Wymagania – weryfikowane w trakcie wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej:
• Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra, praktyczna znajomość administracji systemami z rodziny:
Windows XP/Vista/Windows 7 oraz Windows Server 2003 / 2008
• Bardzo dobra, praktyczna umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów w środowisku Active Director;
• Praktyczna umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów w środowisku
MS Exchange;
• Praktyczna znajomość technologii wirtualizacyjnych ( Vmware / Hyper-V );
• Praktyczna znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów informatycznych;
• Certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności- mile widziane;
• Bardzo dobra znajomość protokołu TCP/IP, oraz budowy i działania sieci LAN oraz WiFi;
• Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.

Oferujemy:
• Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
(20-letnie doświadczenie na rynku);
• Współpracę z energicznym zespołem w życzliwej atmosferze;
• Możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji;
• Dostęp do najnowszych technologii – partnerstwo min. z Microsoft, VMware oraz Oracle;
• Atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia;
• Karnety na ośrodki sportowo-rekreacyjne (nielimitowany dostęp do ponad 2000 obiektów sportowych w całej Polsce)

CV prosimy przesyłać na e-maila praca@tt.com.pl z dopiskiem ASI/Łódź w tytule maila

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji (nr ref.: ASI/Łódź) prowadzonego przez Transition Technologies S.A., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz.926 ze zm.).”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-25
Wyświetlona: 5777 razy