Inżynier wsparcia technicznego

praca it: etat dla IT Recruitment / Warszawa

Tagi: cms javaScript HTML CSS PHP SQL Apache

Dla naszego Klienta, wiodącej spółki na polskim rynku oferującej innowacyjne rozwiązania w dziedzinie sprzedaży, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

 analiza problemów technicznych oraz pomoc w ich rozwiązywaniu
 wsparcie techniczne (wewnętrzne oraz na rzecz klientów firmy)
 aktualizowanie usług teleinformatycznych świadczonych przez firmę
 wspomaganie procesu wdrażania usług teleinformatycznych

Wymagania:

 doświadczenie w pracy z systemami CMS (np. Joomla, Wordpress, Drupal, itp.)
 znajomość javaScript, HTML i CSS
 znajomość PHP, SQL i Apache

Mile widziane:

 doświadczenie w zakresie wsparcia technicznego
 znajomość biblioteki jQuery
 znajomość systemu kontroli wersji Git
 znajomość Java i GlassFish

Firma oferuje:

 praca w oparciu o umowę o dzieło
 pracę w siedzibie firmy w Warszawie
 możliwość rozwoju, narzędzia pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-23
Wyświetlona: 5354 razy