Programista PHP (Magento)

praca it: etat dla Synergia Konsulting / Wrocław

Tagi: Programista PHP Magento programowanie PHP

Synergia Konsulting, dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy z branży IT, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
• Tworzenie oprogramowania w języku PHP
• Analiza i naprawianie błędów
• Pisanie dokumentacji technicznej

Oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowana informatyka)
• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość PHP 5
• Umiejętność programowania z użyciem m.in. abstrakcji, polimorfizmu i dziedziczeń
• Umiejętność konfigurowania i tworzenia rozszerzeń Magento
• Praktyczna znajomość Zend Framework
• Doświadczenie we wdrożeniach sklepów internetowych
• Zdolność analitycznego myślenia
• Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
• Odpowiedzialność i zaangażowanie

Klient oferuje:
• Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w przyjaznej atmosferze
• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
• Pakiet szkoleniowy
• Bogaty pakiet socjalny – zajęcia sportowe, lekcje angielskiego, prywatna opieka
medyczna, dodatki do posiłków
• Pracę przy ciekawych i zaawansowanych technologicznie projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-22
Wyświetlona: 4613 razy