Programista PHP

praca it: etat dla Synergia Konsulting / Zielona Góra

Tagi: Programista PHP PHP programowanie

Synergia Konsulting, dla swojego Klienta – zagranicznej firmy, otwierającej w Polsce swój pierwszy oddział, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:
- Tworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji
- Tworzenie i utrzymanie dokumentacji projektowej
- Współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Oczekiwania:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane z zakresu informatyki)
- Minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w języku PHP
- Znajomość Mercurial, SVN, CVS lub GIT
- Znajomość baz danych MySQL
- Wiedza z zakresu koncepcji programowania obiektowego (OOP)
- Znajomość języka angielskiego na poziomie dokumentacji technicznej
- Odpowiedzialność i punktualność
- Umiejętność analitycznego myślenia

Klient oferuje:
- Stabilne zatrudnienie, w ramach umowy o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie (4.000 – 6.000 netto – w zależności od posiadanych umiejętności)
- Przyjazną atmosferę
- Pracę w biurze zlokalizowanym w centrum Zielonej Góry
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
- Pakiet szkoleniowy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-22
Wyświetlona: 3493 razy