Programista PHP

praca it: etat dla Media4U Sp. z o.o. / Łódź

Tagi: programista PHP PostgreSQL SQL

Media4U to zespół profesjonalistów tworzących rozbudowane rozwiązania internetowe.
Od 13 lat specjalizujemy się w e-commerce, aplikacjach webowych i tworzeniu serwisów www.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Programista PHP

Opis stanowiska:

  • tworzenie warstwy prezentacyjnej oprogramowania dla serwisów i aplikacji WWW
  • opracowywanie dokumentacji tworzonego kodu.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość XHTML i HTML5, CSS, Javascript
  • znajomość biblioteki jQuery (zdolność modyfikacji pluginów, swoboda manipulacji drzewem DOM, zapytania AJAX)
  • podstawowa znajomość programów graficznych pozwalająca na pracę z projektami graficznymi
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność, samodzielność w rozwiązywaniu zadań
  • znajomość języka angielskiego
  • chęć ciągłego poszerzania wiedzy
  • duża odpowiedzialność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat, w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne, adekwatne do posiadanych umiejętności, wynagrodzenie
  • pracę w młodym, dynamicznym, ceniącym dobrą atmosferę zespole
  • kartę sportową FitProfit (dla zainteresowanych)
  • możliwość objęcia programem prywatnej opieki medycznej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-21
Wyświetlona: 5241 razy