Programista PHP

praca it: etat dla FastSelect / Wrocław

Tagi: PHP 5 DHTML MySQL JavaScript CSS

W imieniu naszego Klienta, znanej firmy zajmującej się dystrybucją produktów z branży IT i elektroniki w Europie, od kilku lat notowanej na warszawskiej GPW, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wrocław

Zadania:
Wdrażanie nowoczesnych systemów B2B itp.
Udział w rozwijaniu nowoczesnych systemów, wprowadzanie modyfikacji i projektowanie
Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Bardzo dobra znajomość języka PHP 5
Znajomość wzorca projektowego MVC i bazy danych MySql
Znajomość technologii: DHTML, JavaScript, CSS, XML, XSLT, jQuerry, szablonów Smarty
Dobra znajomość języka angielskiego

Klient oferuje:
- umowę o pracę/kontrakt
- opiekę medyczną
- pakiet świadczeń socjalnych
- ciekawą i rozwijającą pracę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-19
Wyświetlona: 4846 razy