Programista Baz Danych

praca it: etat dla FastSelect / Wrocław

Tagi: SQL ERP QAD MySQL Linux

W imieniu naszego Klienta, znanej firmy zajmującej się dystrybucją produktów z branży IT i elektroniki w Europie, od kilku lat notowanej na warszawskiej GPW, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wrocław

Zadania:
Wprowadzanie modyfikacji do istniejących systemów oraz wdrażanie i administracja systemu ERP.

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość tematyki baz danych
Znajomość SQL
Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 (dokumentacja techniczna, korespondencja e-mail)
Mile widziane:
- znajomość środowiska progress
- umiejętności programowania .NET
- znajomość środowiska Linux, MySQL, MSSQL, systemów ERP

Klient oferuje:
- umowę o pracę/kontrakt
- opiekę medyczną
- pakiet świadczeń socjalnych
- ciekawą i rozwijającą pracę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-19
Wyświetlona: 4767 razy