Młodszy Specjalista ds. IT/ Specjalista ds. IT

praca it: etat dla EKKOM Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: Windows Server Active Directory wirtualizacja troubleshooting php

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne,
  • praktyczna wiedza w zakresie administrowania serwerami Windows (Windows Server 2003/2008),
  • Bardzo dobra znajomość Systemów Windows XP, Vista, 7,
  • doświadczenie w pracy z Active Directory oraz wiedza z zakresu wirtualizacji,
  • wiedza na temat funkcjonowania sieci komputerowych,
  • szerokie umiejętności w rozwiązywaniu różnorakich problemów (tzw. troubleshooting),
  • komunikatywność i chęć stałego pogłębiania wiedzy,
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy,
  • systematyczność, zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość Joomla oraz PHP będzie dodatkowym atutem.

Zadania:

  • administrowanie siecią IT,
  • administrowanie Active Directory, Windows Server 2008, MS SQL 2008,
  • monitoring infrastruktury IT, raportowanie jej dostępności oraz poziomu wykorzystania zasobów,
  • obsługa zdarzeń, zmian, problemów oraz błędów,
  • utrzymanie standardów Spółki w zakresie bezpieczeństwa i kopii zapasowych,
  • zapewnienie pełnego wsparcia użytkownikom końcowym,

Oferujemy:

  • interesującą pracę,
  • perspektywę stałego podnoszenia kwalifikacji, w tym udział w szkoleniach,
  • atrakcyjne warunki pracy,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-19
Wyświetlona: 6125 razy