Grafik / animator flash

praca it: etat dla Unia Interactive / Warszawa

Tagi: Grafik / animator flash

Unia Interactive – agencja interaktywna z siedzibą w Warszawie, poszukuje Grafika – Animatora Flash.

Zadania:
- przygotowanie wizualizacji koncepcji kreatywnych (strony, aplikacje)
- projektowanie i animacja bannerów reklamowych w technologii flash

Czego oczekujemy:
- zmysłu estetycznego i wiedzy z zakresu typografii, kompozycji
- doświadczenia w przygotowaniu różnych form reklamy internetowej oraz stron WWW podpartego przykładami
- dobrego warsztatu pracy (znajomość co najmniej programów: Adobe Photoshop, Ilustrator oraz Macromedia Flash)
- kreatywności
- umiejętności wykonania pracy na czas

Oferujemy:
- ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze w rozwijającej się firmie,
- elastyczne warunki pracy,
- ciekawe wyzwania i projekty.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-15
Wyświetlona: 6401 razy