Project Manager PM/03/SI - Ghana

praca it: etat dla Nearshoring Solutions Sp. z o.o. / Ghana

Tagi: Project Manager PM/03/SI - Ghana

W związku z dynamicznym rozwojem Nearshoring Solutions, holenderska spółka z siedzibą w Gdańsku poszukuje doświadczonego kierownika projektów IT do koordynacji projektu realizowanego w Ghanie.

Wymagania:
• Gotowość do spędzenia jednego roku w Ghanie
• Biegła znajomość języka angielskiego, pozwalająca na prowadzenie projektów w tym języku
• Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych na wysokim szczeblu
• Doświadczenie w branży IT
• Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne

Mile widziane:
• Znajomość branży ubezpieczeń medycznych

Zakres zadań:
• Odpowiedzialność za prowadzenie całościowej polityki merytorycznej projektu
• Zarządzanie zmianami i ryzykiem w projekcie
• Monitorowanie i przygotowywanie raportów dot. postępu prac prowadzonych projektów
• Uzyskiwanie informacji dotyczących wymagań funkcjonalnych
• Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Elastyczność w zakresie wyboru rodzaju współpracy
• Bardzo ciekawą pracę w dynamicznym środowisku
• Pracę w nowoczesnej firmie IT o międzynarodowym profilu
• Wyzwania zawodowe, wpływ na kształtowanie wizerunku firmy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-15
Wyświetlona: 3833 razy