Webdesigner / Grafik internetowy

praca it: etat dla MSLGROUP Social Hive Poland / Warszawa

Tagi: Grafik Webdesign Photoshop

Oferujemy:

  • pracę przy bardzo ciekawych projektach dla polskich i międzynarodowych firm
  • pracę w znakomitej atmosferze z zespołem specjalistów
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • program teoretycznych oraz praktycznych szkoleń wewnętrznych

Wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu grafiki do internetu
  • bardzo dobra znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop, Ilustrator/CorelDraw)
  • kreatywność
  • silne poczucie estetyki oraz znajomość trendów w projektowaniu
  • dbałość o szczegóły
  • zdolności komunikacyjne
  • poczucie humoru
  • zamiłowanie do Internetu
  • obycie w Internecie, zwłaszcza Social Media
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • tworzenie grafik do serwisów społecznościowych
  • projektowanie stron internetowych
  • projektowanie form reklamowych
  • wsparcie graficzne przy przygotowywaniu prezentacji ofertowych
  • sporadyczne przygotowywanie materiałów do druku (ulotki, wizytówki, zaproszenia)

Dodatkowym atutem będzie:
Znajomość podstaw html / css

Do aplikacji prosimy dołączyć aktualne portfolio/przykłady prac.
W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ustaw nr. 133 poz. 883).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-13
Wyświetlona: 5951 razy