Programista .NET

praca it: etat dla IT Kontrakt / Toruń

Tagi: programista net asp net mvc toruń software

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: AJ/.N/TOR/03/M

Obowiązki:
- Projektowanie nowych funkcjonalności i programowanie rozwiązań na platformie .NET
- Implementacja funkcjonalności i zmian w systemach
- Tworzenie testów jednostkowych i akceptacyjnych
- Współudział w planowaniu testów funkcjonalnych i integracyjnych
- Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka C# poparta komercyjnym, min. 2-letnim doświadczeniem programistycznym
- Bardzo dobra znajomość platformy .NET 2.0, 3.5, 4.0 lub nowszej, a także ASP.NET MVC, Linq
- Praktyczna znajomość CSS 3, HTML 4/5 i JavaScript (JQuery)
- Doświadczenie z bazami danych MS SQL 2008 i znajomość języka T-SQL
- Znajomość zagadnień z zakresu: wstrzykiwania zależności, testów jednostkowych, wzorców projektowych
- Wiedza z zakresu VS 2010, Resharper, NuGet, SQL Server Management Studio, Subversion
- Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe atuty:
- Praktyczna znajomość Castle Windsor, NUnit, Nsubstitute/Moq, log4net
- Certyfikacja Microsoft

Oferujemy:
- Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
- Stabilną pracę wśród profesjonalistów
- Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
- Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
- Prywatną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-07
Wyświetlona: 5286 razy