Programista Java

praca it: etat dla IT Recruitment / Gdynia

Tagi: programista java jee

Dla naszego Klienta, firmy z branży informatycznej, specjalizującej się w tworzeniu rozwiązań wspomagających prowadzenie finansów firm, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Zadania:
rozwijanie systemu fakturowania tworzonego przez firmę w technologii Java EE
rozwijanie innych systemów obecnych w firmie

Wymagania:
minimum roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem Java EE
znajomość platformy Java oraz technologii Java EE 6 (EJB, CDI, JPA, JSF)
umiejętność tworzenia aplikacji webowych (HTML, CSS, JavaScript)
znajomość zagadnień relacyjnych baz danych oraz mapowania relacyjno-obiektowego
znajomość wzorców projektowych
odpowiedzialność, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole,
znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej
wyższe wykształcenie

Mile widziane:
doświadczenie w pracy w środowisku Linux
doświadczenie w pracy z bazą danych PostgreSQL
doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji Git
doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych z użyciem JUnit i Mockito
doświadczenie w budowaniu oprogramowania z wykorzystaniem narzędzi Ant i Maven
umiejętność podstawowej konfiguracji i administracji serwera aplikacji GlassFish

Firma oferuje:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub o umowę o współpracę (z osobą prowadzącą własną działalność gospodarczą)
atrakcyjne wynagrodzenie
stabilną pracę w rozwijającej się firmie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-06
Wyświetlona: 6328 razy