Inżynier ds. Systemów Wbudowanych

praca it: etat dla CYCLAD Polska / Kraków

Tagi: embedded systemy wbudowane inżynier

Opis stanowiska:
• Analiza, definicja i dokumentacja wymagań technicznych dot. produktu
• Kontakt z klientem w zakresie uzgodnień technicznych na etapie rozwoju produktu
• Udział w rozwoju architektury (sprzęt, oprogramowanie) produktu
• Wsparcie użytkowników oraz rozwiązywanie bieżących problemów
• Udział w planowaniu i nadzór nad procesem projektowym

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki – elektronika, informatyka, automatyka, telekomunikacja)
• Minimum 5-letnie doświadczenie w projektowaniu systemów wbudowanych (sprzęt lub oprogramowanie)
• Praktyczna znajomość systemów elektroniki motoryzacyjnej (diagnostyka, magistrale komunikacyjne, multimedia)
• Znajomość przynajmniej jednego z zagadnień: magistrale komunikacyjne, analogowa, cyfrowa naziemna i satelitarna technika radiowa, telewizja cyfrowa, systemy audio, nawigacja, diagnostyka, komunikacja z urządzeniami mobilnymi
• Znajomość podstaw inżynierii wymagań oraz UML
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów technicznych
• Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
• Mobilność (podróże służbowe), prawo jazdy

Mile widziane:
• Znajomość języka niemieckiego
• Znajomość narzędzii: Doors, CANoe, Enterprise Architect
• Znajomość procesu SPICE
• Znajomość metodyk prowadzenia projektów

Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym, dynamicznym otoczeniu
• Możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów
• Perspektywy rozwoju zawodowego
• Pakiet socjalny oraz atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-01
Wyświetlona: 5824 razy