Programista Java

praca it: etat dla Commoditech / Warszawa

Tagi: java warszawa

Commoditech (www.commoditech.pl) świadczy usługi informatyczne na terenie całego kraju. Wspieramy naszych klientów w zakresie doradztwa, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
• rozwiązywanie bieżących problemów platformy e-commerce,
• optymalizacja wydajności aplikacji i JVM,
• tworzenie rozwiązań monitorujących aplikacje Java,
• automatyzacja procesów wdrażania oprogramowania.

Wymagania:
• Java, Spring Framework, Hibernate,
• zagadnień dotyczących działania i optymalizacji JVM (Garbage Collector, Heap),
• Oracle i SQL,
• rozproszonych systemów•kontroli wersji (Mercurial, Git),
• systemu budowania kodu Maven i Ant,
• systemu operacyjnego Linux,
• języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane:
• znajomość architektury wielowarstwowych aplikacji Web,
• wzorców projektowych,
• skalowalności i HA aplikacji Web.
• systemów wymiany komunikatów (ActiveMQ),
• języków skryptowych (Python, Groovy),
• Google Web Toolkit,
• technik refaktoryzacji kodu,
• zagadnień BigData,
• zagadnień DevOps (Continuous Integration, Continuous Delivery).

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
• Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów dla liderów z sektora telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego, bankowo-finansowego i innych
• Elastyczna forma zatrudnienia
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Doskonałą atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-28
Wyświetlona: 4924 razy