Programista Java

praca it: etat dla Klient Progres HR / Poznań

Tagi: Java JEE programista

Agencja Pracy Progres HR to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz doboru personelu. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Progres HR współpracuje z ponad 300 firmami na terenie całego kraju. Obecnie posiadamy 13 Oddziałów. Od 2002 roku wspieramy rozwój firm w woj. pomorskim, mazowieckim, wielkopolskim, łódzkim, warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim, zachodniopomorskim, lubuskim, podlaskim, dolnośląskim i śląskim. Elastyczność i kreatywność to wartości, które pomagają naszym Klientom zredukować koszty zatrudnienia oraz podnoszą efektywność pracy. Jesteśmy członkiem – założycielem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma z branży finansowej. W związku z intensywnym rozwojem firmy w imieniu naszego Klienta poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Nr ref.: JAVA/02/2013
Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
• rozwój oprogramowania przy użyciu języka Java (analiza, projektowanie, kodowanie, testy, integracja)
• tworzenie specyfikacji i dokumentacji realizowanych prac

Zapraszamy do udziału w rekrutacji osoby które:

• mają doświadczenie w programowaniu w Javie (J2EE, J2SE)
• znają choć jednej z technologii: JSF, Hibernate, EJB, JPA
• posiadają znajomość technik projektowania obiektowego
• posiadają znajomość metodologii SCRUM
• mają znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL, Oracle)
• posługują się systemem kontroli wersji SVN
• posiadają wiedzę z zakresu testowania oprogramowania (w szczególności JUnit)
• dobrze znają j. angielski
• posiadają umiejętność czytania dokumentacji technicznej w j. angielskim
• mają znajomość technologii HTML, CSS, XML, UML,

Klient oferuje:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• bogaty pakiet socjalny (pakiet szkoleń, Multisport, prywatna opieka medyczna)
• miła i kreatywna atmosfera w pracy
• niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-27
Wyświetlona: 4936 razy