Account Manager / Specjalista ds sprzedaży

praca it: etat dla Medforum Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: account manager sales sprzedaż

Medforum Sp. z o.o. jest niezależną Grupą mediową skupiającą i wydającą portale specjalistycznych o tematyce medycznej. Odbiorcami portali są lekarze specjaliści, farmaceuci oraz pacjenci i ich rodziny. Klientami i Partnerami Grupy są największe światowe firmy z obszaru medycyny, farmacji i kosmetologii.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Account Manager / Specjalista ds sprzedaży

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i utrzymanie klientów,
  • Kompleksowa sprzedaż produktów i usług związanych z kampaniami realizowanymi przez Medofurm w internecie z kategorii: ochrona zdrowia
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Współodpowiedzialność za obsługę posprzedażową klientów strategicznych,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, opracowanie ofert specjalnych i przygotowywanie umów dla klientów korporacyjnych,
  • Wspieranie terminowego dostarczanie produktów i usług przypisanym klientom,
  • Organizowanie szkoleń i prezentacji dotyczących usług i produktów dla klientów obsługiwanego segmentu.

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług (branża farmaceutyczna będzie dodatkowym atutem),
  • Udokumentowane osiągnięcia związane z pozyskiwaniem klientów,
  • Dobra orientacja w zagadnieniach produktów związanych z ochroną zdrowia,
  • Biegła obsługa komputera w ramach pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Zdolność rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania na potrzeby klienta,
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne, autoprezentacyjne i organizacyjne,
  • Prawo jazdy kat. B,

Sumienność, dokładność.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w realizacji innowacyjnych projektów,
  • uczestnictwo w specjalistycznych kursach i konferencjach organizowanych przez czołowe firmy szkoleniowe,
  • atrakcyjne, stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • pracę w młodym i interdyscyplinarnym zespole,
  • motywacyjne wynagrodzenie.

Wymiar czasu pracy: pełny etat

W nadsyłanych zgłoszeniach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-26
Wyświetlona: 5933 razy