Programista PHP

praca it: etat dla Medforum Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: Programista PHP PostgeSQL Javascript

Medforum Sp. z o.o. jest niezależną Grupą mediową skupiającą i wydającą portale specjalistycznych o tematyce medycznej. Odbiorcami portali są lekarze specjaliści, farmaceuci oraz pacjenci i ich rodziny. Klientami i Partnerami Grupy są największe światowe firmy z obszaru medycyny, farmacji i kosmetologii.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Programista PHP

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • tworzenie i rozwój aplikacji internetowych na potrzeby firmy,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla tworzonych aplikacji,

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku programisty PHP minimum 2 lata,
  • Doświadczenie w tworzeniu skalowalnych aplikacji webowych,
  • Bardzo dobra znajomość XHTML, CSS, JavaScript, AJAX,
  • Dobra znajomość PHP5 (z naciskiem na programowanie obiektowe), dialektu języka SQL dla baz -danych PostgreSQL,
  • Znajomość frameworków PHP (Zend Framework, CodeIgniter),
  • Podstawowa znajomość systemu kontroli wersji GIT,
  • Zaangażowanie, umiejętność szybkiego uczenia się, orientacja na zadania, terminowość, odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w realizacji innowacyjnych projektów,
Uczestnictwo w specjalistycznych kursach i konferencjach organizowanych przez czołowe firmy szkoleniowe oraz informatyczne na świecie,
Pracę w młodym i interdyscyplinarnym zespole,
Motywacyjne wynagrodzenie.

Wymiar czasu pracy: cały etat

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

W temacie zgłoszeń prosimy wpisać: Programista PHP – praca ID-SCIGANI-PHP.

Prosimy o dopisanie do listu klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Medforum Sp. z o.o., zawartych w przesłanej ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-26
Wyświetlona: 5129 razy