Senior Quality Assurance Engineer

praca it: etat dla Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce / Katowice

Tagi: Quality Assurance tester testowanie

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki , pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Naszym klientem jest wiodący dostawca usług związanych z projektowaniem, produkcją i rozwojem oprogramowania z siedzibą w San Diego w Kalifornii. Swoje projekty realizowali m.in. dla takich firm jak Boeing, Novartis, Western Digital, Thales Group, Toyota.

Obecnie z ich rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

QAE/MT/2013
Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za definiowanie scenariuszy testowych dla produktów prototypowych oraz o bardzo szczegółowej specyfikacji. QA Engineer będzie ściśle współpracował z Product Managerem, Projektantami oraz Programistami w celu lepszego zrozumienia wymagań biznesowych i zapewnienia lepszej jakości badań testowych. Będzie odpowiedzialny za wybór narzędzi (open source) oraz aplikacji i komponentów wykorzystywanych do automatyzacji testów

Od idealnego kandydata oczekujemy:
• Wykształcenie wyższe techniczne – Informatyka, Telekomunikacja
• Min 5 lat doświadczenia w obszarze testowania produktów, projektowania lub rozwoju oprogramowania
• Umiejętność obsługi narzędzi testowych o zastosowaniu webowym
• Doświadczenie w testowaniu systemów o znaczeniu strategicznym
• Znajomość automatyzacji testów
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Mile widziane doświadczenie w pracy w zespołach cross – funkcjonalnych
• Dociekliwości, Skrupulatności i umiejętności analitycznego myślenia

Nasz Klient oferuje:
• Możliwość uczestniczenia w unikalnych projektach realizowanych dla klientów z całego świata
• Twórczą i przyjazną atmosferę pracę w międzynarodowym środowisku
• Elastyczny czas pracy i dużo samodzielności
• Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swojej wiedzy, umiejętności i doświadczeń

Globetek Sp. z o.o. jest wpisany do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7620.
Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-25
Wyświetlona: 6009 razy