Programista PHP

praca it: etat dla IT Recruitment / Katowice

Tagi: programista php

Dla naszego Klienta, wiodącej spółki na polskim rynku usług informatycznych oferujących usługi dla branży reklamowo-marketingowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
tworzenie kodu

Wymagania:
bardzo dobra znajomość PHP 5 (OOP)
bardzo dobra znajomość Smarty
bardzo dobra znajomość języka SQL
dobra znajomość JavaScript oraz Jquery
dobra znajomość HTML i CSS
doświadczenie w data mining – budowanie algorytmów do pozyskania informacji biznesowych na podstawie informacji z bazy danych
zdolność analitycznego myślenia
dokładność i terminowość wykonania powierzonych zadań
doświadczenie zawodowe: 1,5 do 5 lat
praktyczna znajomość programowania

Mile widziane:
znajomość JAVA
doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych (responsive design)
znajomość systemów kontroli wersji (preferowanie Subversion, Git)
umiejętność administrowania systemami Linux
znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym

Firma oferuje:
zatrudnienie w oparciu o umowa o dzieło na okresie próbnym (3 miesiące) potem możliwość umowy o pracę
praca stacjonarna
możliwość rozwoju, narzędzia pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-22
Wyświetlona: 4916 razy