Konsultant MS Sharepoint

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: MS Sharepoint

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie, dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko Konsultanta MS SharePoint do pracy w Katowicach.

Opis stanowiska:
• Zapewnienie wsparcia dla działu sprzedaży, podczas procesu przygotowywania ofert
• Świadczenie wsparcia technicznego dla klientów i użytkowników MS SharePoint
• Wdrażanie rozwiązań w oparciu o MS SharePoint w infrastrukturze klientów
• Wyjazdy do siedzib klienta wraz z innymi konsultantami i przedstawianie najnowszych rozwiązań

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Doświadczenia w administrowaniu SharePoint, znajomości JavaScript, HTML
• Bardzo dobra znajomość SharePoint 2007/2010
• Doświadczenie w pracy z ASP.NET, .NET Framework 3.5/4.0
• Wiedza z zakresu Windows Server 2008, Active Directory, DNS, TCP/IP i MS SQL
• Doświadczenie w pracy z klientem
• Wiedza z zakresu Microsoft Communications Server będzie dodatkowym atutem
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
• Pracę w międzynarodowym środowisku

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-22
Wyświetlona: 5551 razy