Praktykant SEO

praca it: etat dla Focus Telecom Polska Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: praktykant SEO

Nr referencyjny: 02/13/PRSEO

Miejsce pracy: Warszawa

Oczekujemy:

podstawowej wiedzy na temat marketingu w wyszukiwarkach internetowych i chęci jej pogłębienia, systematyczności oraz samodzielności, lekkiego pióra, mile widziana podstawowa znajomość HTML i CSS,

Główne zadania:

aktywny link building, SEO copywriting, optymalizacja stron www, zarządzanie treścią serwisów internetowych,

Oferujemy:

płatne praktyki trwające od 3 do 6 miesięcy, okazję do zdobycia nowych umiejętności oraz praktycznej wiedzy z zakresu SEO/SEM, elastyczne godziny pracy (możliwość pracy zdalnej), możliwość korzystania z narzędzi SEO, zdobycie doświadczenia zawodowego, zaświadczenie o odbyciu praktyk i referencje,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-20
Wyświetlona: 6155 razy