Pracownik Biblioteki Projektu

praca it: etat dla DahliaMatic / Warszawa

Tagi: IT

DahliaMatic Sp. z o.o. ( Grupa Kapitałowa Infovide-Matrix), specjalizuje się w realizacji systemów wsparcia zarządzania, z wykorzystaniem aplikacji Oracle E-Business Suite oraz w produkcji oprogramowania z pomocą zaawansowanych narzędzi informatycznych Oracle lub Open Source.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

• Prace administracyjno-organizacyjne związane z prowadzonymi projektami informatycznymi;
• Dbałość o jakość i kompletność dokumentacji związanej z prowadzonymi projektami;
• Wsparcie działu realizacji projektów informatycznych;
• Przygotowywanie raportów i zestawień.

Oczekiwania
• Wiedza z obszaru cyklu życia projektów informatycznych
• Wykształcenie wyższe (preferowani studenci lub absolwenci kierunków administracja publiczna lub informatyka );
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (w mowie i piśmie);
• Dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Word, Excel, PowerPoint);
• Umiejętność praktycznego stosowania nabywanej wiedzy,
• Dyspozycyjność

Oferujemy:

• Umowa zlecenie
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Pakiet medyczny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-18
Wyświetlona: 5192 razy