SQL Server Expert

praca it: etat dla IT KONTRAKT / Kraków

Tagi: SQL Server T-SQL SSIS

IT Kontrakt jest jedną z wiodących firm outsourcingowych i rekrutacyjnych, specjalizującą się w sektorze IT. Firma dostarcza najlepszych specjalistów do projektów informatycznych realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki.
Obecnie dla naszego klienta o ugruntowanej pozycji na rynku z sektora IT poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: EB/ SSE/KRK/02/P
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 8448

Obowiązki:
Programowanie wysoce wydajnych aplikacji bazodanowych dla instytucji finansowych
Prowadzenie małych 1-2 osobowych projektów
Performance tuning dużych baz danych
Automatyzacja procesów migracji danych z wielu źródeł przy wykorzystaniu DTS/ SSIS
Analiza potrzeb Klienta oraz wybór narzędzi oferujących najlepsze rozwiązanie przy szczególnym nacisku na wydajność i spójność danych
Migracja aplikacji opartych na SQL Server 2000 do SQL Serwer 2005 oraz 2008

Wymagania: Mocno ugruntowane doświadczenie w programowaniu T-SQL i administrowaniu SQL Server 2005 Doświadczenie w projektowaniu baz danych Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane: Znajomość zagadnień związanych z następującymi obszarami IT :
• Analysis Services
• Reporting Services
• Crystal Reports
• Java
• Oracle

Nasz klient oferuje: Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę Pracę z systemami przeznaczonymi dla instytucji finansowych z pierwszej dziesiątki światowej w Europie , USA i Australii

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-18
Wyświetlona: 5518 razy