Tester oprogramowania

praca it: etat dla Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce / Warszawa

Tagi: tester testowanie test

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży IT, energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Obecnie dla jednego ze swoich Klientów – polskiej firmy z 16 letnią historią, która produkuje jeden z najpopularniejszych systemów wspomagających biznes (obsługa magazynów i sprzedaż) – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tester Oprogramowania
TES/IL/MT/2013
Miejsce pracy: Piaseczno k/Warszawy

Opis stanowiska
• Testowanie aplikacji biznesowych mających zastosowanie w księgowości, logistyce, magazynowaniu.
• Przygotowywanie planów testów
• Opracowywanie scenariuszy testowych
• Ścisła współpraca z programistami

Od idealnego kandydata oczekujemy:
• Podstawowej znajomości zagadnień testowych aplikacji webowych
• Umiejętności korzystania z dokumentacji technicznej
• Ogólnej znajomości technologii .NET/C#
• Dokładności, dociekliwości, spostrzegawczości

Nasz Klient oferuje:
• Pracę w bardzo otwartym zespole młodych ludzi
• Możliwość wdrażania swoich innowacyjnych pomysłów
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
• Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
• Dużą samodzielność przy realizowanych projektach

Globetek Sp. z o.o. jest wpisany do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7620.
Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-18
Wyświetlona: 5576 razy