MS Dynamics AX Developer

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: MS Dynamics AX Developer

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie dla naszego klienta, firmy dostarczającej rozwiązania IT dla wybranych zagadnień i wymagań w sektorach usług finansowych i telekomunikacyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko MS Dynamics AX Developer, która dołączy do zespołu profesjonalistów w Warszawie.

Opis stanowiska:

• Wdrażanie zmian i rozwój funkcjonalności systemu MS Dynamics AX
• Programowanie w środowisku projektowym Microsoft Dynamics AX
• Wsparcie wdrożeń, przygotowanie dokumentacji

Wymagania:

• Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu dla platformy .NET
• Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze wdrożeń rozwiązań opartych o Microsoft Dynamics
• Praktyczna umiejętność programowania w środowisku Dynamics AX (X++)
• Znajomość technologii firmy Microsoft w tym: MS SQL Server, ASP.NET, Dynamics
• Wykształcenie wyższe (najchętniej na kierunku Informatyka lub pokrewnych)
• Dobra/ Bardzo Dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność pracy w zespole
• Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy:

• Pracę w firmie zorientowanej na pracownika i jego rozwój
• Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności
• Przyjazne środowisko pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-15
Wyświetlona: 4806 razy