Programista Java

praca it: etat dla Talent Solution / Warszawa

Tagi: Java programowanie J2EE

Aktualnie, dla naszego klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi konsultingowe i IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref. 121059_PJ

Obowiązki :
• Rozwijanie i utrzymywanie aplikacji JEE
• Tworzenie dokumentacji projektowej
• Udział w projektach w sektorze ubezpieczeniowym

Wymagania :
• Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku programisty JAVA/JEE
• Doświadczenie w pracy z dużymi środowiskami baz danych (Oracle, IBM, DB2, Informix)
• Ukończone studia na kierunku informatycznym
• Znajomość dokumentacji projektowanych rozwiązań z wykorzystaniem języka UML
• Znajomość XML oraz technologii z nim związanych
• Znajomość technologii Spring, Hibernate, Struts, AJAX, Freemarker, Velocity, JSP/JSF, JavaScript
• Znajomość narzędzi do automatyzacji procesu budowania oprogramowania MAVEN2, Ant
• Znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat, Jetty, WebLogic
• Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Dbanie o dobry wizerunek firmy
• Mile widziana znajomość Systemu Likwidacji Szkód, zagadnień z obszaru ubezpieczeń oraz metodyk Agile

Oferujemy :
• Bardzo dobre warunki pracy i wynagrodzenia
• Uczestniczenie w ciekawych projektach
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-15
Wyświetlona: 4588 razy