Junior Java Developer

praca it: etat dla Talent Solution / Warszawa

Tagi: Java programowanie J2EE SQL

Aktualnie, dla naszego klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi konsultingowe i IT poszukujemy
osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref. 121058_JJD

Obowiązki :
• Tworzenie i rozwój aplikacji w oparciu o technologię J2EE
• Tworzenie dokumentacji projektowej
• Udział w projektach dla liderów sektora telekomunikacyjnego, finansowego oraz ubezpieczeniowego

Wymagania :
• Ukończony co najmniej 2 rok studiów
• Dobra znajomość języka Java
• Dobra znajomość języka SQL
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Podstawowa wiedza o bazach danych, systemach operacyjnych i sieciach komputerowych
• Dbanie o dobry wizerunek firmy
• Mile widziana podstawowa znajomość specyfikacji i frameworków JEE oraz umiejętność pisania testów jednostkowych

Oferujemy :
• Bardzo dobre warunki pracy i wynagrodzenia
• Pracę w międzynarodowym środowisku programistycznym
• Możliwość pracy w projektach z użyciem metodyk Agile (SCRUM, TDD)
• Prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do aktywności sportowej i kulturalnej
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-15
Wyświetlona: 4601 razy