Programista Visual C++ / MFC z niemieckim

praca it: etat dla IT WorkForce / Wrocław

Tagi: C# Programista

IT Work Force to dynamicznie rozwijająca się firma, która zatrudnia wyspecjalizowanych informatyków z różnych dziedzin. Wśród nich są konsultanci, projektanci, programiści oraz administratorzy sieci komputerowych. Współpracujemy z wieloma firmami z różnych dziedzin, co pozwala nam stale rozwijać naszą wiedze i zdobywać nowe doświadczenie.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Obowiązki

Job Description

Person handling this position will be responsible for providing Visual C++/MFC solutions for German speaking customer.

Job Requirements
• Very good knowledge and experience with programming in Visual C++ / MFC
• Very good knowledge of German language
• Good SQL knowledge
• Other programming languages like Java would be an advantage
Oferujemy

Additional Information

The position will be located in our office in Wrocław. We offer work in international environment, a competitive salary package, private medical care, life and disability insurance. Interesting trainings and professional development programmes also available.

Prosimy o dołączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133, poz 883)”.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-15
Wyświetlona: 3928 razy