programista NET

praca it: etat dla P4P Presto / Warszawa

Tagi: Programista ASP NET C#

Opis stanowiska pracy

Firma informatyczna (produkcja oprogramowania) poszukuje pracownika na stanowisko Programisty .NET.

Do obowiązków
nowego pracownika będzie należało:

Budowa oraz rozwój oprogramowania w technologii .NET
Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

Dobra znajomość dot.NET (C #)
Dobra znajomość zagadnień związanych z bazami MS SQL
Dobra znajomość ASP.NET
Znajomość Webservice (protokół SOAP)
Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
umiejętność pisania dokumentacji technicznej

Oferta:

praca przy międzynarodowych projektach, w młodym, sympatycznym zespole
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
praca w interesującym projekcie z zastosowaniem nowoczesnych technologii
możliwość częściowego wykonywania pracy zdalnej (około 3/5 zdalnie, 2/5 w miejscu prowadzenia projektu w Warszawie)

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi
kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli.

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji
zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-13
Wyświetlona: 4814 razy