Programista PHP

praca it: etat dla Next Markets SA / Gdańsk

Tagi: programista php

Firma Next Markets SA poszukuje programistów PHP

wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP5 w modelu OOP
  • Praktyczna znajomość przynajmniej jednego framework’a PHP
  • Znajomość technologii AJAX oraz frameworka jQuery
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Bardzo dobra znajomość MySQL lub PostgreSQL
  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji SVN
  • Znajomość aktualnych trendów w rozwoju aplikacji internetowych
  • Pasja i zaangażowanie
  • Doświadczenie w tworzeniu RIA (Rich Internet Application) działających w modelu 24/7

obowiązki:

  • Tworzenie aplikacji webowych z wykorzystaniem PHP

oferujemy:

  • pełen etat
  • pracę w młodym i energicznym zespole
  • możliwość czerpania z doświadczenia naszych pracowników pracujących niegdyś dla dużych korporacji informatycznych w Polsce i za granicą
  • rozwój w dziale IT (szkolenia)
  • możliwość podniesienia wiedzy z zakresu rynku inwestycyjnego i kapitałowego
  • pakiet medyczny
  • komfortowe warunki biurowe (nowoczesny kompleks biurowy, klimatyzacja, każde stanowisko komputerowe zawiera 2 monitory 24’‘)

o firmie:

Nasi pracownicy mają realny wpływ na rozwój NEXT Markets. Wspólne tworzymy nowe rozwiązania i nadajemy kształt innowacyjnym pomysłom. Łączy nas wspólny cel, pracujemy zespołowo, aby go osiągnąć, ale każdy z nas jest indywidualistą.

Podczas spotkań poświęconych planowaniu i wdrażaniu kolejnych projektów, każdy może wnieść interesującą ideę, każda uwaga jest istotna, każde zdanie się liczy. Dzięki słuchaniu siebie nawzajem nasz rozwój jest dynamiczny, a plany bardzo ambitne, sprzyjające integracji zespołu i poznaniu potrzeb Klienta.

Poszukujemy młodych, otwartych, ambitnych specjalistów, oczekujących ciekawych wyzwań zawodowych, chcących rozwijać się razem z nami, osób, dla których praca jest pasją, a ich wartości są zgodne z naszymi.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-09
Wyświetlona: 7674 razy