UI Developer

praca it: etat dla Synergia Konsulting / Poznań

Tagi: JavaScript Programista CSS JAX jQuery

Synergia Konsulting, dla swojego Klienta – amerykańskiego start’upu, poszukuje Kandydatów na stanowisko: UI Developer

Lokalizacja: Poznań/lub zdalnie

Opis stanowiska:
– Rozwój i implementacja oprogramowania
– Tworzenie łatwego i przejrzystego kodu
– Pisanie i wykonywanie testów

Oczekiwania:
– Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w tworzeniu aplikacji (nie stron) w JavaScript
– Zaawansowana znajomość JavaScript, HTML, CSS i AJAX
– Znajomość frameworków: (jQuery, prototype.js, Dojo, etc.)
– Dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku)
– Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu informatyki, bądź pokrewne)
– Twórcze podejście do rozwiązywania problemów
– Odpowiedzialność i zaangażowanie
– Umiejętność pracy zespołowej

Klient oferuje:
– Atrakcyjne zarobki (5.000 – 10.000 brutto, z możliwością negocjacji dla najlepszych)
– Stabilne zatrudnienie, w ramach umowy o pracę lub w oparciu o współpracę B2B (do wyboru)
– Praca stacjonarna w Poznaniu
– Satysfakcjonująca praca w międzynarodowym środowisku
– Zgrany zespół doświadczonych specjalistów
– Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
– Elastyczne godziny pracy
– Możliwość rozwoju i awansu
– Szansa na udział w ekscytującym start’upie z Doliny Krzemowej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-06
Wyświetlona: 4987 razy