Server Administrator

praca it: etat dla BISCOM / Warszawa

Tagi: Server Administrator

Stanowisko :

Opis stanowiska :

· Praca nad rozwojem aplikacji dla klienta, z praktycznym zastosowaniem technologii Cloud Computing

· Administrowanie infrastrukturą sieciową

· Rozwój platform PAAS / SAAS w międzynarodowym zespole w dużej instytucji finansowej

· Zapewnienie stałej opieki technicznej

Od kandydata oczekujemy:

· Bogata wiedza na temat bezpieczeństwa systemów serwerowych oraz klienckich

· Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Windows Server 2008 & 2012 oraz znajomości relacyjnych baz danych w szczególności MS SQL Server 2012

· Znajomość Microsoft System Center 2012 ( w szczególności VMM, SCOM, APPV)

· Doświadczenie w konfiguracji i administracji serwerami usługowymi na platformie Windows Server (Exchange, IIS, SQL, DNS, VPN)

· Doświadczenie z rozwiązaniami z zakresu przechowywania i ochrony danych (macierze, biblioteki, systemy backup’u, rozwiązania klastrowe)

· Wymagane certyfikaty produktowe – Certyfikacja Microsoft (MCTS, MCITP, MCSA, MCSE)

· Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

· Mile widziane doświadczenie w pracy z platformą Microsoft Sharepoint

· Mile widziana znajomość rozwiązań z zakresu wirtualizacji (w szczególności Hyper-V)

Oferujemy :

· Stabilne zatrudnienie

· Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

· Umowę o pracę

· Wysokie wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji

· Niezbędne narzędzia pracy

· Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji w międzynarodowej korporacji.

*Mile widziane blogi oraz strony www przedstawiające osiągnięcia kandydata.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-06
Wyświetlona: 4925 razy