Graphic Designer

praca it: etat dla ClearSense sp. akcyjna sp. komandytowa / Warszawa

Tagi: Grafik Kreatywny

Zakres obowiązków:
- kreacja grafiki internetowej (strony www, aplikacje internetowe i mobile, grafiki FB, mailingi, newslettery, animowane banery, landingpage itd)
- współpraca z innymi członkami zespołu przy realizowanych projektach
- utrzymywanie wysokiego poziomu wykonywanych projektów

Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenie poparte portfolio
- bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop, Flash i Illustrator
- znajomość zasad projektowania grafiki na potrzeby Web z uwzględnieniem UX
- umiejętność tworzenia ciekawych animacji na potrzeby kreacji banerowych i wizualizacji
- umiejętność tworzenia makiet i prototypów layoutów
- umiejętność pracy na podstawie otrzymanego briefu
- umiejętność poprowadzenia efektywnej rozmowy z klientem na temat projektu
- kreatywność i rozbudowany zmysł estetyczny
- znajomość aktualnych trendów webdesignu
- dobra organizacja pracy, terminowość i dokładność

Mile widziane:
- znajomość Action Script
- znajomość HTML
- umiejętność tworzenia ręcznego rysunku

Oferujemy:
- umowę o pracę (na okres próbny i po okresie próbnym w przypadku dalszej współpracy)
- stabilne zatrudnienie
- pracę w młodym i energicznym zespole
- gigantyczną ilość projektów różnej skali, z różnych branż (na nudę nie można narzekać)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-04
Wyświetlona: 6328 razy