Junior IT Specialist

praca it: etat dla CPL Jobs / Wrocław

Tagi: junior młodszy specjalista absolwent

Dla jednego z Naszych Klientów, międzynarodowej korporacji – lideara branży IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław

Opis stanowiska:
• Wsparcie techniczne Klientów zgłaszających problemy z działaniem infrastruktury IT;
• Diagnozowanie zgłoszeń, pomoc lub dalsze dyspozycje;
• Logowanie zgłoszeń w systemie;
• Czynności administracyjne
• Praca w trybie zmianowym 7/24.

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – wymagane;
• Wykształcenie wyższe kierunkowe ściśle powiązane z IT – wymagane;
• Mile widziane doświadczenie we wsparciu technicznym Klienta (hepldesk, call center, customer service);
• Znajomość systemów operacyjnych (windows 98, 2000, XP)
• Znajomość Windows Server 2000, 2003 będzie dodatkowym atutem;
• Dobra znajomość pakietu MS Office;
• Komunikatywność;
• Duża samodzielność w działaniu;
• Umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:
• zarobki;
• Pakiet świadczeń dodatkowych:
- Ubezpieczenie
- Karta Multisport
- Rozbudowany system premiowy
• Szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska;
• Szanse rozwoju i awansu w szeregach Firmy;
• Stabilne warunki zatrudnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-31
Wyświetlona: 4678 razy