Programista C

praca it: etat dla JCommerce / Katowice

Tagi: programista C as/400 developer jcommerce katowice

JCommerce jest nowoczesną firmą IT, która od 2005 roku specjalizuje się w dostarczaniu radości swoim Klientom. Robimy to poprzez projektowanie i wdrażanie użytecznych, prostych w obsłudze i atrakcyjnych wizualnie rozwiązań informatycznych. W związku z nowym projektem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: Programista C/ Katowice

Dlaczego warto u nas pracować:

- oferujemy pełną wyzwań pracę pozwalającą na realizację własnych idei oraz ciągły rozwój kompetencji
- dajemy możliwość uczestniczenia w interesujących projektach dla międzynarodowych korporacji
- umożliwiamy dogodne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub rozliczenie firma-firma)
- oferujemy rozbudowany pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport)
- oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
- stawiamy na przyjazną atmosferę pracy

Opis stanowiska:

- realizacja projektów opartych o technologię AS/400 – RPG
- udział w projektowaniu rozwiązań

Wymagania:

- co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- wykształcenie wyższe informatyczne (lub w trakcie studiów)
- bardzo dobra znajomość języka C
- co najmniej dobra znajomość platformy AS/400 od strony programistycznej
- mile widziana znajomość języków RPG oraz CL
- preferowana dobra znajomość Java
- znajomość języka angielskiego minimum na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-30
Wyświetlona: 5397 razy