Security Test Engineer

praca it: etat dla Experis IT / Warszawa

Tagi: C# Java

Experis jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów na stanowiska w sektorze IT, Inżynieria i Finanse.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: MKK/114/268396 Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
• Planowanie i wykonywanie testów zabezpieczeń urządzeń mobilnych
• Rozwój środowiska testowego dla testów security urządzeń mobilnych
• Tworzenie narzędzi wspomagających testy bezpieczeństwa
• Współpraca z pozostałymi zespołami w tworzeniu rozwiązań technicznych wspólnej infrastruktury testowej

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe o specjalności informatyka, elektronika, telekomunikacja lub pokrewne
• Znajomość i doświadczenie w technologii i zabezpieczeń stosowanych w telefonach
• Co najmniej 3-letnie doświadczenie związane z testami security
• Doświadczenie w programowaniu lub testowaniu urządzeń mobilnych
• Znajomość systemu Android od strony programisty i użytkownika
• Umiejętność programowania w językach C/C++, C#, Java(Android),
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i w piśmie
• Orientacja na innowacyjność, efektywność, terminowość
• Znajomość technologii stosowanych w urządzeniach mobilnych

Mile widziane:
• Doświadczenie w programowaniu urządzeń wbudowanych lub w programowaniu na platformy mobilne: Linux, Android, bada, iOS, etc
• Znajomość architektur procesorów, pamięci i innych komponentów urządzeń mobilnych

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
• Przyjazną atmosferę pracy
• Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
• Karty Multisport i Benefit
• Ubezpieczenie na życie
• Kupony żywieniowe
• Naukę języka angielskiego i koreańskiego
• Dostęp do naszych najnowszych produktów
• Możliwość dofinansowania wynajmu mieszkania w przypadku relokacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-29
Wyświetlona: 4579 razy