Programista / Programistka C / C++

praca it: etat dla Gemius SA / Warszawa

Tagi: C C++ Linux STL bash python

Dlaczego warto z nami pracować?

- bo wspieramy rozwój pracowników i zachęcamy do ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
- bo dajemy możliwość zdobywania wiedzy i poszerzania horyzontów w międzynarodowym zespole doświadczonych ekspertów,
- bo doceniamy ambicję i nieszablonowe myślenie,
- bo jesteśmy otwarci na nietypowe rozwiązania i nie boimy się wytyczać nowych ścieżek,
- bo realizowane przez nas projekty są nowatorskie i nieprzeciętne,
- zbieramy dziennie 12 mld rekordów zawierających informacje o odsłonach na witrynach naszych klientów, zawierających średnio około 500 bajtów danych; to średnio ponad 140 tys. takich rekordów na sekundę – w szczycie nawet 200 tyś.,
- w naszym rozproszonym systemie plików trzymamy informacje o wszystkich odsłonach na stronach naszych klientów od stycznia 2001 – w sumie ponad 15 bilionów rekordów,
- bo jesteśmy firmą rozpoznawaną nie tylko w kraju, ale i na świecie,
- bo dopuszczamy elastyczne formy zatrudnienia i nieformalny styl pracy,
- bo zapewniamy wiele atrakcyjnych bonusów (szkolenia, zdrowa żywność, karta sportowa lub prywatna opieka medyczna do wyboru i inne),
- bo szanujemy i doceniamy to, że każdy człowiek jest inny, ma inne upodobania i potrzeby.

Jakie będą zadania przyszłego pracownika?

- projektowanie i implementacja modułów złożonego systemu analizy danych,
- udział w pracach zespołu projektowego.

Czego oczekujemy od idealnego kandydata na to stanowisko?

- doświadczenia w wykorzystaniu języka C i C++ w projektach informatycznych,
- dobrej znajomości biblioteki standardowej STL (oraz boost),
- doświadczenia w pracy z systemem Linux z poziomu programisty,
- umiejętności pracy z bazami danych (szczególnie MySQL),
- wiedzy z zakresu programowania aplikacji sieciowych,
- dobrej orientacji w zagadnieniach algorytmicznych,
- zaangażowania i inicjatywy,
- chęci zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń,
- chęci dzielenia się posiadaną wiedzą i entuzjazmem,
- dostępności w wymiarze całego etatu.

Mile widziane także doświadczenie w pracy w zespołach scrumowych lub certyfikat Scrum Master.

Proces rekrutacji

Kilkuetapowa rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych. W odpowiedzi na zgłoszenie odsyłamy zadanie programistyczne potwierdzające posiadanie niezbędnej wiedzy. Na rozwiązanie zadania kandydat ma 48 godzin.

Autorzy najlepszych rozwiązać zostaną zaproszeni na rozmowę do siedziby firmy. Spotkanie pozwoli nam poznać kandydata, jego doświadczenie zawodowe, zrealizowane przez niego projekty oraz motywację. Podczas rozmowy wspólnie rozwiążemy jeden z przykładowych problemów, z jakim często spotyka się nasz Zespół w codziennej pracy.

Wyłoniona w procesie selekcji osoba zaproszona zostanie na rozmowę, gdzie omawiane będą szczegóły współpracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-28
Wyświetlona: 4620 razy