Software Developer Test Engineer (Java)

praca it: etat dla Antal International / Kraków

Nasz klient – międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji oprogramowania i rozwiązań dla branży finansowej i telekomunikacyjnej – buduje nowy zespół! Poszukujemy dla niego m.in.:

(miejsce pracy: Kraków – 2 wakaty)
(miejsce pracy: Dublin – 3 wakaty)

Opis stanowiska:

• Tworzenie, opracowywanie przypadków testowych oraz weryfikacja wymagań.
• Wdrażanie procedur testowych i oraz rejestrowanie ich wyników.
• Definiowanie środowisk testowych.
• Współpraca z zespołem Analiz Biznesowych.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe – mile widziane kierunki informatyczne.
• 2 – 3 lata doświadczenia jako Test Engineer lub pokrewne.
• Znajomość Java 1.5 oraz środowiska UNIX / LINUX.
• Doświadczenie w przynajmniej 3 z wymienionych technologii: XML, EJB, Hibernate, Spring, Web Services, UML, JUnit, ANT, Maven, Eclipse IDE, JBoss, Websphere, Oracle, PL / SQL.
• Doświadczenie w pisaniu dokumentacji testowej.
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
• Umiejętność wykorzystania diagramów BPMN – mile widziana.

Oferujemy:

• Udział w innowacyjnym projekcie związanym z wykorzystaniem najnowszych technologii.
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Szerokie możliwości rozwoju.
• Pakiet świadczeń socjalnych.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-25
Wyświetlona: 4853 razy