Programista ActionScript 3

praca it: etat dla Pixnet Sp. z o.o. / Gdynia

Tagi: Programista ActionScript 3 Flash UML OOP

Firma Pixnet, z siedzibą w Gdyni, istnieje na rynku od 2004 roku. Dzięki 9-letniemu doświadczeniu zrealizowaliśmy wiele własnych projektów o wysokim współczynniku innowacyjności. Wciąż szukamy nowych rozwiązań i optymalizujemy nasze projekty pod kątem wydajności i dostępności.

Specjalizujemy się w budowie zaawansowanych rozwiązań informatycznych na potrzeby Internetu. Jesteśmy jednym z liderów na polskim rynku portali społecznościowych, chcemy pracować tylko z najlepszymi programistami, szukamy specjalistów w swoim fachu, potrafiących napisać piękny kod. ;)

Obowiązki:
Współtworzenie startupu PRZYMIERZAJ.PL
Tworzenie aplikacji Flash na różne platformy.
Rozwijanie obecnie prowadzonych projektów.
Projektowanie algorytmów.
Współpraca z zespołem.

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość ActionScript 3.
Przynajmniej roczne doświadczenie w pracy z ActionScript 3.0 poparte portfolio.
Znajomość wzorców projektowych i OOP.
Wiedza z zakresu optymalizacji aplikacji Flash (CPU, pamięć).
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji technicznej i innych materiałów.
Znajomość FlashDevelop.
Znajomość UML.

Dodatkowym atutem będzie:
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w Adobe AIR dla urządzeń mobilnych.
Znajomość narzędzi do kontroli wersji (SVN).
Znajomość popularnych bibliotek AS3 (np. GreenSock, as3corelib).
Doświadczenie w integracji projektów z zewnętrznymi API.
Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych.
Znajomość Adobe Photoshop.

Oferujemy:
Interesującą pracę przy wielu rozwojowych projektach.
Możliwość tworzenia aplikacji dla setek tysięcy użytkowników.
Dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość realizacji własnych pomysłów.
Pracę w miłej atmosferze wśród energicznych i młodych ludzi.
Organizujemy wspólne wyjścia, imprezy integracyjne.
Na co dzień oferujemy stół do gry w piłkarzyki, kawę bez limitu ;) i wiele innych .. :)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-22
Wyświetlona: 7403 razy