Oferta pracy - Programista Java/JEE

praca it: etat dla Klient IT Recruitment / Kraków

Tagi: Java programowanie Scrum Agile JEE

Jesteśmy agencją rekrutacyjną IT Recruitment. Aktualnie dla naszego Klienta, firmy produkującej dedykowane oprogramowanie dla małych i średnich firm, poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista Java/JEE
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
• rozwój oprogramowania w duchu Agile
• praca przy użyciu metodyki Scrum/Kanban

Wymagania:
• umiejętność programowania w Javie
• wiedza i doświadczenie w RDBMS
• chęć poznawania nowych technologii i języków programowania
• znajomość co najmniej jednego frameworka i relacyjnej bazy danych
• znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym sporządzanie/czytanie
dokumentacji technicznej
• otwartość i ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne

Mile widziana znajomość technologii:
• Java, JEE
• Struts2, Wicket, Play, Spring
• Websphere AS, JBoss AS, Portals (WebSphere, GateIn), ESB
• JQuery, Dojo
• Hibernate, JPA
• Oracle, Postgres, MySql

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie
• udział w interesujących projektach
• elastyczne godziny pracy
• miła i koleżeńska atmosfera w pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-19
Wyświetlona: 5049 razy