Account Manager / Specjalista ds. e-marketingu

praca it: etat dla Mipro Interactive - Michalczyk i Prokop sp. z o.o. / Łódź

Tagi: e-marketing specjalista acount manager IT Interactive

Zadania

  • Kompleksowa obsługa klientów od budowania relacji po efektywną Realizację prowadzonych działań
  • Współtworzenie strategii e-marketingowej również dla klientów korporacyjnych
  • Tworzenie ofert i prezentacji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w branży interactive , IT
  • Doskonała znajomość zagadnień z zakresu e-marketingu
  • Znajomość trendów i możliwości współczesnych technologii internetowych
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, interpersonalne i prezentacyjne
  • Samodzielność i sumienność w realizacji zadań

Dodatkowo

  • Doświadczenie we współpracy z klientem
  • Sukcesy w prowadzeniu prezentacji u klienta

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w szkoleniach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-24
Wyświetlona: 6435 razy