[Gdynia] Starszy Programista PHP

praca it: etat dla IT Kontrakt / Gdynia

Tagi: PHP Programista Gdańsk Gdynia web

Obecnie dla naszego klienta, bytyjskiej firmy, która posiada swój nowootwarty oddział w Gdyni, poszukujemy osób na stanowisko:

Starszy Programista PHP

Miejsce pracy: Gdynia Nr ref.: AKC/PP/GDN/1/S

Wymagania:

– Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych – Doświadczenie komercyjne i bardzo dobra znajomość PHP5 – Doświadczenie w tworzeniu wysoce skalowalnych aplikacji – Chęć do szybkiego uczenia się i wykorzystywania nowych technologii – Umiejętność rozwiązywania problemów, terminowość i odpowiedzialność – Otwartość, pomysłowość, pasja i zaangażowanie

Obowiązki:

- Projektowanie oraz wdrażanie aplikacji opartych na technologiach Open Source – Tworzenie oprogramowania w języku PHP – Praca w oparciu o platformę LAMP – Praca nad budową jednego z największych produktów internetowych

Oferujemy:

- Dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość realizacji własnych pomysłów – Stałą pracę w oparciu wybrany przez Kandydata model zatrudnienia lub współpracy – Samodzielność i realizację ambitnych zadań – Szkolenia merytoryczne i językowe – Konkurencyjne wynagrodzenie – Elastyczne godziny pracy – Imprezy i wyjazdy integracyjne – Konkurencyjne wynagrodzenie, pakiet opieki medycznej i pakiet sportowy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-18
Wyświetlona: 6753 razy